ПАРТНЕРИ

ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИ

Total (ТОТАЛ) — інтегрована енергетична компанія, виробник і постачальник енергоресурсів у світовому масштабі. Основними напрямами діяльності компанії є розвідка і видобуток нафти та природного газу, переробка нафти та природного газу, розробка хімічної продукції, маркетинг і сервіс (зокрема, мастильні матеріали, автозаправні станції).

Компанія Total виробляє велику кількість оригінальних мастильних матеріалів для Mazda, Infinity, Nissan Datsun, Honda, Renault, Dacia і GM. Мастила компанії Total застосовують під час першої заводської заливки такі автомобільні виробники, як Renault, Peugeot, Citroen, GreatWall, KIA, Hyundai та Suzuki. Крім того, гама моторних мастил, яку виробляє ця компанія, здобула офіційне схвалення всіх американських, європейських, корейських і японських автовиробників.

«ТОТАЛ Україна», дочірнє підприємство нафтохімічного концерну Total, постачає на український ринок автомобільні мастильні матеріали Total і ELF. Філія компанії в Україні відкрилася у 2010 р. «ТОТАЛ Україна» пропонує повний спектр спеціалізованих послуг, передових рішень і продукції в основних видах ділової активності: мастильні матеріали для автомобільної промисловості, широку гаму індустріальних мастильних матеріалів, полімермодифікований бітум, спеціальні рідини та пакети присадок. Детальніша інформація доступна на сайтах www.total.ua, www.elf.ua.

Основним завданням компанії Total є розробка якісної і безпечної продукції, за допомогою якої термін служби устаткування продовжується  на максимально тривалий період.

Компанія DENSO - лідируючий постачальник передових автомобільних компонентів і систем для температурного контролю, управління силовими агрегатами, електроніки, компонентів інформаційних систем і систем безпеки. Штаб-квартира компанії розташована в м Карія, префектура Айті, Японія. Замовниками DENSO є всі основні світові автовиробники. Компанія представлена ​​більш ніж 220 дочірніми підприємствами в 35 країнах світу, включаючи Японію. Штат співробітників DENSO налічує понад 170 000 чоловік. Загальносвітовий обсяг продажів за минулий фінансовий рік, що минув 31 березня 2018 року, склав 48,1 мільярда доларів, 8,8% з яких за той же період були витрачені на науково-дослідницьку діяльність. Крім пильної уваги до якості продукції, що випускається і акценту на інноваційну діяльність, компанія DENSO надає особливого значення проблемам захисту навколишнього середовища, безпеки, а також питань соціальної відповідальності.

Штат співробітників європейського відділення DENSO налічує близько 17 000 чоловік. Загальний обсяг продажів в країнах Європи за минулий фінансовий рік, що завершився 31 березня 2018 року, склав 6,2 мільярда доларів. Торгові представництва європейського відділення компанії DENSO відкриті в Бельгії, Франції, Німеччини, Італії, Росії, Швеції, Нідерландах та Великобританії. Крім того, компанія експлуатує виробничі потужності в Чеській республіці, Німеччини, Угорщини, Італії, Марокко, Польщі, Португалії, Іспанії та Великобританії. У розпорядженні DENSO знаходяться два технічні центри в Німеччині та інженерні служби в Італії, Великобританії та Швеції - саме тут відбувається розробка і випробування нових технологічних рішень перед їх виводом на ринок.

Підрозділ запасних частин і промислових рішень компанії - DENSO Europe B.V. Aftermarket and Industrial Solutions Business Unit - є одним з найбільш шанованих постачальників запасних частин для автомобілів. Ми пропонуємо нашим партнерам - дистриб'юторам, оптовим продавцям і сервісним центрам - широкий асортимент виробів оригінальної якості під брендом DENSO. Автокомпоненти DENSO для ринку післяпродажного обслуговування автомобілів зроблені з урахуванням вимог автовласників і мають якість оригінальних виробів. Більш того, вибираючи деталі DENSO, наші партнери отримують вичерпну асортимент якісних виробів, а значить - задоволених клієнтів і потенціал для зростання власного бізнесу і збільшення прибутку.

З метою підвищення якості наших продуктів і сервісів ми постійно розширюємо власну мережу регіональних офісів, складів і центрів підтримки, а також приділяємо значну увагу маркетинговим активностей і розвитку спеціальних освітніх програм. Ми також застосовуємо наші знання технології електронної апаратури автомобілів при вирішенні різних промислових завдань за межами автомобільної галузі. Як приклад можна привести наші рішення з області робототехніки, переносний охолоджувач MovinCool® Spot Cooling і спеціально розроблені під конкретного замовника системи кондиціонування повітря в автобусі.

Nokian Tyres – найпівнічніший у світі виробник шин і одна з найбільш екологічно відповідальних компаній в галузі. Мета нашої діяльності – безпека пересування за будь-яких умов. Розробляючи високоякісні, безпечні та екологічні шини, Nokian Tyres дарує водіям відчуття спокою та впевненості за кермом. В першу чергу ми зарекомендували себе як виробника інноваційних зимових шин. Ми тестуємо наші зимові шини на власному полігоні у фінській Лапландії і вважаємо, що якщо шина добре проявила себе у складних умовах, вона працюватиме всюди.

Також ми активно розвиваємо та вдосконалюємо літні та всесезонні шини. У 2020 році в сонячній Іспанії відкриється новий технологічний та випробувальний центр Nokian Tyres, що стане ідеальним місцем для проведення випробувань.

В компанії Nokian Tyres зайнято 4800 співробітників. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі. З 1898 року фінська компанія перетворилась на глобальний бренд, який поєднав багаторічний досвід безпечного водіння за складних умов, технології попередників та європейську відповідальність у веденні бізнесу.

ТОВ «Нокіан Шина» є офіційним представником концерну Nokian Tyres plc. Підприємство зареєстроване в Україні у 2006 році, а свою діяльність компанія розпочала у 2007 році.

Креді Агріколь Банк – це сучасний універсальний банк та найстарший іноземний банк в Україні. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу та головний партнер французької економіки – група Credit Agricole (Франція).

Креді Агріколь Банк працює на ринку України вже понад 26 років та пропонує повний спектр банківських послуг корпоративним, приватним та преміальним клієнтам. Банк належить до найнадійніших та найстабільніших банків в Україні, про що свідчать найвищий можливий національний довгостроковий рейтинг Fitch в Україні – AAA, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів, а також відзнаки провідних українських періодичних видань.

Креді Агріколь Банк – лідер на ринку автомобільного кредитування з досвідом понад 10 років та командою професіоналів у цій сфері. У 2007 році Креді Агріколь був одним із перших банків на українському ринку, що почав активно розвивати автокредитування фізичних осіб. Протягом кількох останніх років банк стабільно утримує провідні позиції у цій сфері.

«Діти – це наше майбутнє, і їхня безпека – у наших руках. Ми віримо, що можна значно зменшити кількість нещасних випадків на дорозі за участі дітей, якщо навчити малечу бути уважними та обережними на дорозі. Як провідний автомобільний банк України, ми усвідомлюємо свою відповідальність за збільшення кількості авто на вулицях міст, тому стурбовані безпекою водіїв та пішоходів. Проект «Безпека дітей на дорозі» – це можливість звернути увагу батьків, органів влади та автомобілістів на проблеми дорожньої інфраструктури та залучити громадськість до активних дій», - прокоментував Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів Креді Агріколь Банку.

Креді Агріколь Банк – соціально відповідальний банк, який піклується про навколишнє середовище, долучається до благодійних проектів, допомагає дитячим будинкам та підтримує соціальні ініціативи. Банк підтверджує цей статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». У липні 2019 року банк визнано серед ТОП-20 компаній, які інвестують у проекти корпоративної соціальної відповідальності (за версією журналу «Власть Денег»).

ЗА ПІДТРИМКИ
Наука ...
Може змінювати світ,
Вирішувати найскладніші проблеми
та створювати майбутнє.
Але наука ... це - просто знання.
Поки Ви не застосуєте їх,
Не спробуєте використати,
Не зміните що-небудь з їхньою допомогою.
Ніхто не знає цього краще, ніж 3M.
Наша наука - в більш ніж 50 000 продуктів.
Людина використовує 3M науку багато разів на день
і навіть не знає про це.
Але вона скрізь!
3М наука - основа для 46 технологічних платформ,
3М наука - рушійна сила наших інновацій,
3M наука творить дива.
Та це - не дива.
Це - наука, втілена таким чином,
Що робить життя легшим, кращим і безпечнішим для людей у всьому світі.
3M наука застосовується у виробництві, в галузях охорони здоров'я,
електроніки, енергетики та безпеки, а також у сфері споживчих товарів.
Жодна інша компанія не використовує науку так, як це робимо ми.
3М – унікальна компанія, тому що ми - наукова та виробнича компанія водночас.
3М – одна з небагатьох корпорацій, що створює неймовірні речі,
використовуючи науку.
Просто подивіться навколо.
Це - 3М Наука. Втілена в життя. ™
ТОВ «Дорожні системи» є потужним виробником якісної дорожньої продукції на ринку України. Дорожні знаки виготовляються з використанням високоякісних матеріалів виробництва компанії 3М, яка є світовим лідером на ринку плівки для виготовлення знаків та ін.
Ми використовуємо найсучасніше обладнання для виготовлення знаків, аналогів якого на сьогоднішній день не має в Україні.
Компанія ТОВ «Дорожні системи» - це команда професіоналів у сфері виробництва дорожніх знаків, оскільки наші фахівці мають успішний досвід у цьому напрямку вже понад 12 років.
ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПРОЕКТУ
Приєднатися
Залиште інформацію по точці
концентрації ДТП у вашому регіоні
Відправити
Підписуючись, я даю згоду на обробку персональних даних і погоджуюся з усіма умовами роботи сайту

© Copyright 2019 | All Rights Reserved